Technologie Pralni Chemicznej - Atlantic

Pralnia Chemiczna Atlantic wyposażona jest w najlepszy sprzęt piorący wiodących marek jak: TECHNO DRY, ALUX, PRIMUS, COCCHI i wiele innych, które otrzymały certyfikat jakości WOOLMARK. Wykorzystując nowoczesne maszyny i najnowsze technologie wykonujemy usługi dla Klientów indywidualnych, firm, instytucji, zakładów przemysłowych.

Stosujemy tylko ekologiczne środki piorące najwyższej jakości. Dzięki najwyższej jakości ekologicznej chemii dbamy o bezpieczeństwo Twoje, Twoich ubrań i środowiska, a nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Pralnice TECHNO-DRY

Są to najnowocześniejsze urządzenia piorące dostępne na rynku. Urządzenia firmy TECHNO-DRY gwarantują najwyższą jakość prania (czyszczenia) i wymaglowania. Pralnice szybkoobrotowe przystosowane są do prania tkanin ciężkich typu płótno żaglowe, derki końskie jak i delikatnych: jedwab, tkaniny tkane ręcznie.

Gwarancją najlepszych efektów prania oraz przedłużenia trwałości tkanin jest odpowiedni dobór środków piorących, dezynfekujących i wspomagających pranie, jak też właściwe ich dozowanie. Cykl prania oraz ilość środków piorących jest wynikiem długoletnich badań producentów urządzeń pralniczych oraz chemii.

Jeśli zależy Państwu na profesjonalnej obsłudze, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

Czyszczenie chemiczne - od lat niezawodna i jak do tej pory niczym nie zastąpiona technologia, która pozwala cieszyć się efektowną, nieskazitelną czystością, dbałością o bezpieczeństwo włókien oraz możliwością zabezpieczenia ich przed procesem starzenia co pozwoli Ci na dłużej cieszyć się swoją ulubioną garderobą.

Pranie wodne - dzięki specjalnej kombinacji środków piorących, doborze odpowiedniego sprzętu, oraz doświadczenia wykonujemy w pełni profesjonalne usługi prania wodnego dbając przy tym o tkaniny, bezpieczeństwo Twoje i środowiska. Uzyskujemy oczekiwane efekty.

Czyszczenie dywanów - w pełni profesjonalne czyszczenie dające efekt, którego nie można uzyskać używając tylko jednej maszyny (odkurzacza piorącego Karcher). Jako jedyni w regionie wprowadziliśmy innowacyjną metodę ekstrakcyjną czyszczenia dywanów, gwarantuje ona niepowtarzalny efekt czystości, świeżości oraz daje efekt bakteriobójczy. Do wykonania takiej usługi używamy pięciu w pełni profesjonalnych maszyn oraz wysokiej jakości środków chemicznych co składa się na kompleksowo wykonaną usługę i zadowolenie Klienta.

Ekologiczna chemia piorąca

Wszystkie środki piorące, których używamy w naszej pralni są ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

Pranie chemiczne najwyższej jakości

Tylko pranie chemiczne zagwarantuje ci rezultaty jakich żadna inna forma udająca pranie chemiczne nie może. Ubrania, zasłony, obrusy i uniformy będą idealnie czyste i nie obniży to czasu użytkowania materiału.

 

 

©2015 Ekologiczna Pralnia Chemiczna Atlantic. Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie).